Arhiva kategorije: Izleti
Osmaši u herojskom gradu Vukovaru
Od 18. do 19. listopada 2019. godine učenici osmih razreda boravili su u Vukovaru, na terenskoj nastavi iz povijesti koju za sve osmaše u Republici Hrvatskoj organizira Javna ustanova “Memorijalni centar Domovinskog rata Vukovar“.
Četvrtaši na Plitvičkim jezerima
Ponedjeljak 14. listopada bio je jedan od onih lijepih sunčanih jesenskih dana, kao stvoren za terensku nastavu u prirodi. Učenici 4. a i 4. b, sa svojim učiteljicama Mihaelom, Đanom i Elizabetom, proveli su ga u Nacionalnom parku Plitvička jezera.
Šetnja Dalmacijom
Napokon je došao red i na nas! Dugo iščekivana ekskurzija pokucala nam je na vrata na samom početku školske godine. Lijepo, sunčano vrijeme i pjesma pratili su nas svih četiri dana putovanja. Natjecali smo se iz dana u dan koliko … Nastavi čitati
Trećaši na izletu u Istri
Nakon dugog iščekivanja i naši su 3.a i 3.b dočekali svoj izlet. Rano ujutro, 27. svibnja 2019. krenuli su u pratnji učiteljica Mihaele, Đane i Elizabete prema Istri.
Šestaši na dvodnevnom izletu u Dalmaciji
Sredinom svibnja, učenici šestih razreda sa svojim razrednicama Martinom Bambić i Marijom Iličić bili su u Dalmaciji. Dvodnevna avantura bila je ispunjena druženjem, razigranim trenucima i uživanjem u čarobnoj ljepoti flore i faune Vranskog jezera i Nacionalnog parka Krka. 💚
Prvašići na terenskoj nastavi
U četvrtak 8. svibnja učenici 1.a i 1.b razreda, sa svojim učiteljicama Ivonom Dundović – Ljutić i Ana Marijom Šviderski – Jurinjak, bili su na izletu. Bila je to terenska nastava. Obišli smo sjeverni dio otoka Krka: Porat, Vrbnik i … Nastavi čitati
Sedmaši u Ninu i Zadru
Proljeće je vrijeme za putovanja! 🧡 U petak 3. svibnja učenici sedmih razreda, u pratnji razrednika Petrice Mrakovčić i Predraga Znaora, bili su na jednodnevnom izletu u Dalmaciji i posjetili Nin i Zadar, drevne gradove iznimne ljepote i kulturno – … Nastavi čitati
Četvrtaši u Zagrebu i Hrvatskom zagorju
Priču o još jednom lijepom i zanimljivom putovanju, dvodnevnom školskom izletu učenika naših četvrtih razreda koji su, sa svojim učiteljicama Anitom i Ivom, posjetili Zagreb i Hrvatsko zagorje, donose nam učenice Paola Ivana Medved i Nina Šimić iz 4. b.
Petaši na izletu u Istri
U prvim danima svibnja naši su petaši napokon dočekali zasluženi izlet. Iz Bogovića smo u ranim jutarnjim satima 3. svibnja krenuli put Istre. Prva postaja bila je Pula.
Osmaši u Vukovaru
Od 26. do 27. veljače 2019. godine učenici osmih razreda boravili su u herojskom gradu Vukovaru, na terenskoj nastavi iz povijesti koju za sve osmaše u Republici Hrvatskoj organizira Javna ustanova “Memorijalni centar Domovinskog rata Vukovar“.










