Prvašići na terenskoj nastavi

U četvrtak 8. svibnja učenici 1.a i 1.b razreda, sa svojim učiteljicama Ivonom Dundović – Ljutić i Ana Marijom Šviderski – Jurinjak, bili su na izletu. Bila je to terenska nastava. Obišli smo sjeverni dio otoka Krka: Porat, Vrbnik i Zračnu luku Rijeka u Omišlju.

U Portu smo vidjeli crkvu Sv. Marije Magdalene, Franjevački samostan i muzej. U Vrbniku smo prošli kroz najužu ulicu i posjetili muzej obitelji Vitezić. Najviše smo uživali u zračnoj luci. Pojeli smo sladoled, ušli u pravi helikopter, prošli kroz detektor metala, upoznali mnoge djelatnike i službe na aerodromu, vidjeli smo slijetanje i uzlijetanje aviona. Bilo je jako zabavno i poučno. Kiša je padala cijelo vrijeme, ali nama je bilo baš lijepo. 😊

Vid Mišković, 1.a

FOTOGALERIJA:

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Izleti, Terenska nastava, Vijesti i označen s , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.