Arhiva kategorije: Izleti
Osmaši u otkrivanju ljepota središnje Dalmacije
Učenici osmih razreda, sa svojim razrednicama Katarinom i Ksenijom te asistenticom Koraljkom, posjetili su središnju Dalmaciju. Dva sunčana dana proveli su u veselom druženju i otkrivanju brojnih zanimljivosti ovog dijela Hrvatske poznatom po iznimnoj ljepoti prirode i bogatoj kulturno-povijesnoj baštini. … Nastavi čitati
Četvrtaši na Plitvičkim jezerima
Četvrti razredi naše Škole posjetili su, u utorak 12. listopada, Nacionalni park Plitvička jezera. Na putu prema jezerima, stali su u gradu Senju gdje su izvana pogledali kulu Nehaj i naučili ponešto o njezinoj herojskoj povijesti.
Izlet u Gorski kotar
U četvrtak 30. rujna, učenici trećih razreda u pratnji svojih učiteljica Ive Spiciarich, Sanje Špalj i Anite Čemeljić – Karabaić posjetili su Gorski kotar, Brod na Kupi i Fužine. 🌳 🐻 💚
Prvašići na farmi magaraca u Šmriki
Naši najmlađi učenici koji su prije nepunih mjesec dana veselo uplovili u školske avanture nestrpljivo su čekali polazak na farmu magaraca (OPG Lucić). Sa svojim učiteljicama i ravnateljicom u pratnji krenuli su u 8:00 sati s autobusom u Šmriku. 😍
Izlet osmaša na Cres
U četvrtak 17. lipnja 2021. učenici 8. a i 8. b razreda imali su priliku posjetiti mjesto Beli na otoku Cresu kako bi vidjeli bjeloglave supove i očistili lokalnu plažu. 🌞
Izvanučionička nastava četvrtih razreda u Zagrebu
Povrh starog Griča brda, kao junak lijep i mlad, smjele glave, čela tvrda, slavni stoji Zagreb grad… August Šenoa
Izlet u Staru Sušicu
Naši trećaši, u pratnji svojih učiteljica Anamarije Čubranić i Karmen Depikolozvane i ravnateljice Nedeljke Turčić, bili su na izletu u Staroj Sušici. Priču o izletu sa kojeg su se vratili prepuni lijepih dojmova donose nam učenice Monika Prendivoj i Nikolina … Nastavi čitati
Šestaši u Zagrebu
Učenici šestih razreda, sa svojim razrednicama Simonom i Katarinom, bili su na terenskoj u Zagrebu. Osim što su pogledali jednu vrlo zanimljivu predstavu, imali su priliku proviriti u tajne čudesnog svijeta kazališta i televizije. 😊
Sedmaši posjetili Peek&Poke i Art-kino Croatia
U kišno jutro u utorak, 5. studenoga 2019. učenici 7. a i 7. b razreda uputili su se na izlet u Rijeku u pratnji učiteljica Simone Šamanić i Marije Iličić. Cilj izleta bio je posjet Muzeju računala Peek&Poke te uživanje … Nastavi čitati
Đir po otoku Krku
Učenici drugih razreda, sa svojim učiteljicama Ana Marijom i Ivonom, proveli su dva lijepa jesenska dana na terenskoj nastavi po otoku Krku. Osim što su upoznali bogatu kulturno-povijesnu baštinu našeg otoka, njihovo je putovanje bilo ispunjeno otkrivanjem uzbudljivih tajni i … Nastavi čitati










