Prvašići na farmi magaraca u Šmriki

Naši najmlađi učenici koji su prije nepunih mjesec dana veselo uplovili u školske avanture nestrpljivo su čekali polazak na farmu magaraca (OPG Lucić). Sa svojim učiteljicama i ravnateljicom u pratnji krenuli su u 8:00 sati s autobusom u Šmriku. 😍

Tamo su ih srdačno i s veseljem dočekali domaćini OPG-a Suzi i naravno njihovi magarci. Učenici su im odmah oduševljeno potrčali, mazili ih, češljali, hranili, naučili dosta o magarcima i na kraju jahali što im je bilo i najzanimljivije, naravno uz pomoć i stručno vodstvo domaćina Marka.

Povodom Dana kruha koje obilježavamo u listopadu učenici su danas imali i aktivnost pečenja pizza i keksa uz vodstvo tete Suzi te vješto izradili svoje male pizze i čokoladne kekse. Svatko je na svoj način izradio i ukrasio pizzu raznim sastojcima, domaćim i zdravim.

Kakvo je raspoloženje i veselje naših prvašića vladalo na farmi pogledajte u fotogaleriji. ❤️

Anamarija Čubranić i Karmen Depikolozvane

FOTOGALERIJA:

 

Print Friendly, PDF & Email
Ovaj unos je objavljen u Čuvari prirode, Izleti, Terenska nastava, Vijesti i označen s , , , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.