Arhiva kategorije: Izleti
Izlet po otoku Krku
Nakon povratka u školske klupe, prvi radni tjedan drugašići su završili na najljepši mogući način jednim lijepim izletom po otoku Krku. Posjetili su Punat, Košljun, Vrbnik i grad Krk.
Promet u zavičaju
U četvrtak 29. veljače drugašići iz naše škole su mjesto iz svojih školskih klupa zamijenili najprije onim u autobusu, a zatim i onim u vlaku. Terenska nastava ovoga puta bila je usmjerena na upoznavanje prometa u zavičaju, prometnih sredstva i … Nastavi čitati
Učenici trećih razreda uživali u snježnim radostima
Učenici 3.a i 3.b razreda, u utorak 23. siječnja, posjetili su snježne Delnice sa svojim učiteljicama Karmen Perožić, Anamarijom Čubranić i Marom Vidučić Blečić. 💙 ⛄ ❄️
Izlet šestaša u Zagreb
Dana 20. prosinca 2023. godine učenici 6.a i 6.b razreda te članice Čitateljskoga kluba “Dub“ posjetili su Zagreb. Iako su već mnogo puta tijekom svog školovanja posjećivali glavni grad naše domovine, učiteljice su ipak pronašle sadržaje koje do sada nisu … Nastavi čitati
Četvrtaši u svijetu bajki i znanosti
U utorak, 14. studenoga učenici četvrtih razreda išli su na terensku nastavu koja je obuhvaćala posjet gradovima Ogulinu i Karlovcu. Terenska nastava odvela ih je u zanimljiv svijet bajki, povijesti, znanosti i prirodnih ljepota Karlovačke županije. 🍂 🏰 🌲 ✨
Sjeverni Velebit
Dana 23. 10. 2023. g. učenici 6.a i 6.b razreda posjetili su Sjeverni Velebit, u pratnji učiteljice Hrvatskoga jezika Simone Šamanić Ježabek, učiteljice Geografije Ivane Surić i pedagoginje Ivane Bonifačić.
Petaši na izletu u Istri
Petak 3. studenog učenici 5.a i 5.b razreda proveli su na izletu u Istri u pratnji razrednika Andreje Fugošić Bagara i Luke Savina te učiteljice Anite Čemeljić-Karabaić. Iako vremenska prognoza nije bila obećavajuća uživali su u ljepotama i zanimljivostima istarskog … Nastavi čitati
Terenska nastava u Rijeci
U četvrtak 26. listopada 3.a i 3.b razredi su u pratnji svojih učiteljica Karmen Perožić, Anamarije Čubranić i Mare Vidučić-Blečić bili na terenskoj nastavi u Rijeci.
Prvašići na farmi magaraca u Šmriki
U utorak 17. listopada naši su prvašići krenuli u posjet OPG Lucić u pratnji svojih učiteljica Ive Spiciarich, Anite Čemeljić–Karabaić i asistentice Marije Skomeršić. Srdačni i veseli domaćini educirali su učenike o primorsko-dinarskim magarcima i timarenju magaraca. 🐴 💚
Posjetili smo dvorac Nova Kraljevica i Kaštel u Bakru
U ponedjeljak 9. listopada, učenici 2.a i 2. b razreda, sa učiteljicama Ivonom Dundović-Ljutić, Ana Marijom Šviderski-Jurinjak i Sanjom Špalj, pošli su Putevima Frankopana i posjetili njihova dva dvorca.










