Arhiva kategorije: Izleti
Posjet učenika osmih razreda Vukovaru
Učenici osmih razreda boravili su od 19. do 20. svibnja u gradu heroju Vukovaru u sklopu projekta „Posjet učenika osmih razreda Vukovaru“ – dvodnevne terenske nastave iz Povijesti koju organizira Javna ustanova „Memorijalni centar Domovinskog rata Vukovar“.
Prvašići u bajkovitom Krašogradu
Učenici 1.a i 1.b razreda OŠ Malinska-Dubašnica i učenici prvog razreda OŠ Fran Krsto Frankopan PŠ Baška sa svojim učiteljicama posjetili su Ekopark Krašograd, gdje ih je dočekala prava mala slatka avantura.
Sedmaši na izletu u Lici
U petak 13. svibnja, učenici sedmih razreda u pratnji učiteljica Andreje Fugošić Bagara, Anite Čemeljić Karabaić i učitelja Luke Savina su se zaputili na jednodnevnu terensku nastavu u Liku.
Četvrtaši u Trakošćanu i Oroslavlju
U petak 29. travnja naši četvrtaši su se ukrcali u bus i u pratnji svojih učiteljica Ana Marije i Ivone i knjižničarke Anike, krenuli na još jedan zanimljiv, poučan i zabavan izlet. Sunčano vrijeme, lijepe lokacije i veselo raspoložena ekipa … Nastavi čitati
Izlet u Istru
Naši đaci, učenici 3.a i 3.b razreda uputili su se na željno iščekivani izlet u Istru! U ponedjeljak 11. travnja, u 7:30 sati autobus na školskom igralištu spremno je čekao učenike koji su u školi spremali svoje marende u ruksake.
Četvrtaši u Zagrebu
Učenici četvrtih razreda, u pratnji svojih učiteljica, bili su na izletu i proveli jedan jako zanimljiv dan u Zagrebu. Njihovu šetnju kroz zagrebačke ulice, trgove, muzeje… nije pokvarila ni kiša, jer Zagreb je prekrasan i pod kišnim kapima. 💙 Priču … Nastavi čitati
Prvašići u Gradskom kazalištu lutaka u Rijeci
Čarolija… Čarolija je svugdje oko nas, a 1.a i 1.b razred svoju je čaroliju pronašao u Gradskom kazalištu lutaka u Rijeci. 💖
Izlet u Rijeci – Pomorski i povijesni muzej Hrvatskog primorja Rijeka i Dječja kuća
Naše aktivne i marljive članice Čitateljskog kluba Dub prošle su godine osvojile nagradu na natječaju “Jednaki u različitosti” Pomorskog i povijesnog muzeja Hrvatskog primorja Rijeka – ulaznice u Muzej! Dočekali smo ih s veseljem i uzbuđenjem što nastaje nakon saznanja … Nastavi čitati
Čokolada, iluzija i advent u Zagrebu
Naši su se četvrtaši, sredinom prosinca, na najljepši način oprostili s prvim polugodištem – izletom u Zagreb koji će im ostati u sjećanju kao prekrasna zimska priča o snijegu, čokoladi, iluzijama, zaigranim trenucima u kazalištu Trešnja i predstavi Orašar. 💙
Četvrtaši u posjetu zagrebačkom Zoološkom vrtu i Grafičkom zavodu Hrvatske
Ni oblačno vrijeme, u ponedjeljak 8. studenoga, nije pokvarilo vedru atmosferu koja je vladala na izletu četvrtaša u Zagreb. Tamo su posjetili Zoološki vrt i uživali u zanimljivostima i bogatstvu životinjskih vrsta, njihovih nastamba i načinu života.










