Arhiva oznaka: četvrtaši
Završna priredba učenika 4.a razreda
Na kraju četvrtog razreda održana je svečana završna priredba učenika 4.a razreda kojom su se učenici oprostili od svoje učiteljice. Program je započeo toplim riječima dobrodošlice učenika upućenim roditeljima.
Četvrtaši u Zagrebu
Puni očekivanja krenuli smo više u avanturu nego li na izlet. Vrijeme je bilo pravo proljetno, nepredvidljivo. Nakon što smo savladali prvu prepreku orkansku buru na Krčkom mostu krenuli smo put Gorskoga kotara.
Posjet predškolaraca školi
U ponedjeljak 12. svibnja naša je škola primila skupinu predškolaraca koji s nestrpljenjem iščekuju polazak u školu. Vrtićarci su zajedno sa svojim odgojiteljicama veselo i hrabro ušli u hol škole gdje ih je tijekom odmora dočekalo i pozdravljalo jako puno … Nastavi čitati
Četvrtaši u Zagrebu
Sredinom svibnja, učenici četvrtih razreda posjetili su Zagreb u pratnji svojih učiteljica Ivane Mišković, Sanje Špalj i Mihaele Košić.
Ah, ti nacionalni ispiti!
… rečenica je koju su naši osmaši izgovarali skoro tri tjedna.😊 Nacionalni ispiti standardizirani su vanjski ispiti kojima se provjerava u kojoj su mjeri učenici sposobni koristiti ključna znanja i vještine iz pojedinih nastavnih predmeta, s ciljem praćenja i unapređivanja … Nastavi čitati
World CleanUp Day – četvrtaši u akciji čišćenja plaža
U provedbi akcije čišćenja krčkih plaža, koja se i ove godine odvijala u sklopu World CleanUp Daya i u suradnji s poduzećem Ponikve, malinskarski su četvrtaši, u petak, 15. rujna, čistili obalno područje između plaže Uhlić, u Portu, i punte … Nastavi čitati
Četvrtaši u Zagrebu i Hrvatskom zagorju
Početkom lipnja, učenici četvrtih razreda bili su na dvodnevnoj stručnoj ekskurziji u Zagrebu i Hrvatskom zagorju. U ta dva dana puno su toga naučili, posjetili brojna zanimljiva mjesta, družili se i odlično zabavili. ❤️ Priču o izletu donosi nam učiteljica … Nastavi čitati
Tvoja staza
Nekoliko dana prije završetka nastave učenici 4.b, njihovi roditelji i učiteljica Iva Spiciarich obilježili su kraj svoje četverogodišnje avanture zajedničkim druženjem; radosno, uz pjesmu, osmjehe, zahvalnost i obilje lijepih želja. ❤️
Jedan poseban dan u učionici 4. a razreda
U četvrtak 15. lipnja učenici, njihovi roditelji i učiteljica Anita zaokružili su četiri zajedničke školske godine lijepim druženjem; uz pjesmu, veselje i poneku suzu. Donosimo djelić atmosfere iz učionice 4. a, u fotografijama i stihovima. ❤️
Četvrtaši posjetili DUBoak
Učenici 4.a razreda sa svojom učiteljicom Ivonom Dundović-Ljutić posjetili su nedavno otvoreni Interpretacijski centar maritimne baštine DUBoak. Naši mali posjetitelji bili su oduševljeni, posjet je bio zanimljiv, zabavan i poučan te su učenici uživali koračajući kroz priču o baštini i … Nastavi čitati










