Videonajava knjige: Kod kuće je najgore

Želja za drugačijim pristupom lektiri i dobre reakcije učenika 8.b razreda na zadatak koji je uključivao scenske improvizacije zaključili smo prijavom na ovogodišnji natječaj Ministarstva kulture i medija za videonajave knjiga.

Na natječaj je prijavljen sveukupno 131 rad, a u našoj kategoriji od 5. do 8. razreda njih 72. Nagrađeni nismo, ali smo jako zadovoljni svojim uratkom. S obzirom na to da propozicije natječaja ograničavaju trajanje videa, za prikaz na našoj mrežnoj stranici koristimo dulju verziju.

U glavnim ulogama Marko Mrakovčić i Dominik Novak, dok se u montaži istaknula Alba Martinez Di Monte Muros. Pohvala Antoniju Lesici koji je snimio događaj koji čini vrhunac našeg uratka. Pohvala i Karmeli Turčić i Ivanu Mustaću čiji je talent došao do izražaja prilikom improviziranja.

Simona Šamanić Ježabek

Print Friendly, PDF & Email
Ovaj unos je objavljen u Kreativac, Video kutak, Vijesti i označen s , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.