Posjet svih razreda kinu u Rijeci

U srijedu 21. prosinca 2022. učenici svih razreda OŠ Malinska-Dubašnica uputili su se na terensku nastavu u kino Cinestar u Rijeci. Ni tmurno zimsko vrijeme nije moglo pokvariti naše dobro raspoloženje!

Dok su učenici prvih, drugih i četvrtih razreda uživali su u animiranom klasiku „Mačak u čizmama“, učenici trećih razreda smiono su se pridružili učenicima petih i šestih razreda u gledanju igranog filma „Kapa“, a najstarije razrede očarao je igrani film „Belfast“.

Nadamo se da ovo bio je tek prvi u nizu terenskih pothvata čitave škole jer ništa nije ljepše negoli radost podijeliti s drugima, kamoli sa svima!

Osjetite dašak razdragane atmosfere putem fotogalerije u nastavku.

Marija Iličić

FOTOGALERIJA:

 

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Terenska nastava, Vijesti i označen s , , , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.