Obilježili smo Svjetski dan šećerne bolesti

U ponedjeljak 14. studenoga obilježili smo Svjetski dan dijabetesa, a cilj nam je bio skrenuti pozornost učenika predmetne i razredne nastave na problem šećerne bolesti u populaciji, potaknuti na aktivan odnos prema zdravlju s ciljem sprječavanja šećerne bolesti. ❤️

Učenice 8.a razreda Lucija Dundović i Mia Manestar i 8.b razreda Ivana Paola Medved i Mihaela Turk, pripremile su PowerPoint prezentacije o šećernoj bolesti i na blizak način upoznale učenike sa samom bolesti, izazovima koje ona nosi, načinima prevencije i zdravim stilovima života te ih senzibilizirati za teškoće s kojima se svakodnevno susreću djeca s kroničnim bolestima.

učiteljica prirode i biologije Renata Pavletić

FOTOGALERIJA:

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Događanja, Projekti, Vijesti i označen s , , , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.