Đir po otoku Krku

U utorak 14. lipnja 2022., učenici 2.a i 2.b razreda, u pratnji svojih učiteljica Đane Krnčević, Mihaele Košić i Sanje Špalj, bili su na terenskoj nastavi po otoku Krku.

Najprije su posjetili crkvicu sv. Lucije u Jurandvoru gdje su naučili sve o Bašćanskoj ploči. U Zračnoj luci Rijeka su uzbuđeno gledali slijetanje i polijetanje zrakoplova, razgledali su zračnu luku i spasilački helikopter. Razgovarali su i s pilotom te su zaključili da je to jako teško i odgovorno zanimanje. Zatim su posjetili otočić Košljun, razgledali muzeje i crkvu i prošetali po otočiću, a vožnja brodićem im je svima bila najbolji dio dana. Šećer na kraju ovog lijepog izleta bio je sladoled u Puntu.

I tako su na najljepši mogući način došli do kraja drugoga razreda, vesele se  ljetu, ali i trećem razredu i novim avanturama!

Mihaela Košić

FOTOGALERIJA:

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Izleti, Terenska nastava, Vijesti i označen s , , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.