Naši prvašići

Prvi dan škole, 6. rujna, s nestrpljenjem su iščekivale naše dvije učiteljice, Karmen Depikolozvane i Anamarija Čubranić. Tog su dana upoznale novu generaciju u našoj školi.

Još su uzbuđeniji bili naši prvašići ❤️

Nakon pozdravne riječi ravnateljice Nedeljke Turčić i načelnika Općine Malinske-Dubašnica Roberta Antona Kraljića učiteljice su prozvale svoje učenike.

Društvo učiteljice Karmen u 1. a razredu čine Sara Ćosić, Mia Međugorac, Matija Parčić, Nika Povrlišak, Karla Vučetić, Mateo Dorčić Ljutić, Luka Čačić, Emma Špoljarić, Ivan Zmajla, Olivia Orlić, Anja Dimić, Jakov Štefanić, Luka Japić, Fran Petrović i Adriana Črep.

Učenici koji se druže s učiteljicom Anamarijom u 1. b razredu su Nikol Čutul, Hana H. Omerović Nikolić, Dominik Barbiš, Mara Pajčin, Marija Babić, Lucija Strilčić, Vanessa Kukrika, Josipa Dvorničić, Ino Šimić, Lea Žuvičić, Leon Burnić, Adnan Mahmutović, Matija Škarpa, Cadence Tozan i Lovro Tavčar.

Naši su prvašići prvoga dana upoznali svoje učionice u kojima će imati sigurna utočišta za boravak, učenje i igru na primjeren način.

U nadi da ćemo se uskoro moći svi zajedno bezbrižno igrati, grliti i družiti, a tako i učiti, raditi u timu i pomagati jedni drugima, našim prvašićima i njihovim razrednicama želimo uspješan početak nove školske godine!

Ivana Bonifačić

FOTOGALERIJA:

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Događanja, Vijesti i označen s , , , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.