Paola Ivana Medved zlatna na međunarodnom turniru International Youth Open

Na međunarodnom ITF Taekwon-do turniru za kadete International Youth Open 2022, koji se održao 21. svibnja u Donjoj Stubici pod pokroviteljstvom Hrvatskog tradicionalnog ITF Taekwon-do saveza, nastupila je i naša učenica 7.b razreda Ivana Paola Medved i ostvarila izvrstan uspjeh vrativši se s turnira sa osvojenom zlatnom medaljom. ✨

Bravo Paola Ivana! ❤️

Na International Youth Open turniru nastupili su natjecatelji iz Austrije, Ukrajine, Slovenije i Hrvatske. Turnir je okupio više od 150 natjecatelja iz 14 klubova. Paola Ivana nastupila je kao članica kluba Taekwon-do Rijeka (Kickboxing klub Sušak) sa trenerima Brankom Fibingerom i Ivanom Stojanovićem. Natjecanje se održalo u sportskoj borbi sparing, forme i kick skill challenge. 

Paola Ivana natjecala se u sportskoj borbi sparing te izvrsnim nastupom osvojila zlatno odličje u svojoj kategoriji. 🥇

Cure i dečki iz kluba bili su izvrsni i osvojili ekipno 2. mjesto.

Čestitke Paoli Ivani i njezinom treneru na ovom iznimnom sportskom uspjehu i naravno… puno sreće na budućim natjecanjima! ❤️

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Događanja, Sport, Vijesti i označen s , . Bookmarkirajte stalnu vezu.