Veseli zemljopis

Čitateljski klub DUB okupio se 29. svibnja kako bi se družio uz djelo Zvonimira Baloga Veseli zemljopis. Veseli zemljopis zbirka je šaljivih pjesama u kojoj su teme vezane za hrvatske otoke, rijeke i planine.

Veoma slikovite i ritmične pjesme odlično su poslužile za stvaranje triju igara koje su članice odigrale na susretu. Dvije skupine nadmetale su se u odgonetavanju rima, slaganju slagalice i spajanju zanimljivih hrvatskih zemljopisnih naziva.

Posebno za ovu priliku nastala je i krčka verzija veselog zemljopisa. Igre možete odigrati i vi! 😊

Simona Šamanić

Klik na slike i odigrajte igrice – Veseli zemljopis na krčki način

 

 

.
….

FOTOGALERIJA:

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Knjižnica, Projekti, Vijesti i označen s , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.