Izvrstan nastup naših strijelaca na Državnom prvenstvu

Na Otvorenom državnom prvenstvu školskih sportskih društava u streljaštvu za učenike osnovnih škola, koje se održalo u nedjelju 26. svibnja 2019. godine u Zagrebu, ekipa naše škole osvojila je izvrsno drugo mjesto! 😊 🏆 🎉

Naša ekipa nastupila je u sastavu: Patrik Šplehar (8.b), Mario Braut (7.b) i Kristian Kobrehel (7.a).

Natjecanje je održano u streljani Doma sportova u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza i Hrvatskog streljačkog saveza, a nastupilo je ukupno 16 ekipa dječaka.

Dečki su se natjecali u disciplini 10m serijska zračna puška. Patrik, Mario i Kristian su sa 537 krugova osvojili odličje srebrnog sjaja i tako na najbolji mogući način predstavili našu školu, Dubašnicu i svoj klub u kojem marljivo treniraju.

Velike čestitke Patriku, Mariju i Kristianu na ovom izvanrednom uspjehu i naravno, čestitke trenerima Športskog streljačkog kluba Dub koji predano rade s našim mladima i tako nastavljaju uspješnu tradiciju streljaštva u Dubašnici.

Alenka Žužić

FOTOGALERIJA:

foto: Sportski streljački klub DUB Malinska

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Natjecanja, Sport, Vijesti i označen s , , , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.