Edukativna predstava „Sedam recikliranih patuljaka“

U utorak 28. svibnja 2019. u školskoj sportskoj dvorani održana je edukativna predstava „Sedam recikliranih patuljaka“ o odvajanju otpada. Edukativna predstava održana je u okviru informativno – edukativnog projekta  ”Informiraj, educiraj, recikliraj” o gospodarenju otpadom na otoku Krku.

Projekt zajednički provode Ponikve eko otok, Grad Krk i sve jedinice lokalne samouprave na našem otoku.

Kroz predstavu je promovirano prikupljanje i zbrinjavanje otpada putem ekološki zasnovanog sustava zbrinjavanja komunalnog otpada. Priču “Sedam recikliranih patuljaka” izveli su glumci Teatra na Pjaceti koji su na simpatičan način našim najmlađim učenicima ispričali priču o spašavanju našeg planeta i važnosti ekologije.

Stručna služba

FOTOGALERIJA:

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Čuvari prirode, Projekti, Vijesti i označen s , , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.