Proljetna akcija sadnje cvijeća

Članovi Ekološke grupe naše škole, u suradnji s Komunalnim društvom Dubašnica, sudjelovali su u akciji sadnje cvijeća u središtu Malinske. Proljetnoj akciji sadnje cvijeća pridružili su se i učenici 3. a razreda koji su sadnicama begonija ukrasili prozore i naš školski vrt. 🌼 🌸 🏵️ 💚

U ponedjeljak 15. travnja, Ekološka grupa mlađih razreda koju vodi učiteljica Ana Marija Šviderski – Jurinjak, realizirala je još jednu uspješnu suradnju s našim komunalcima iz KD Dubašnica. S Tonijem Kraljićem na čelu, uspješno su posadili cvijeće na rivi u Malinskoj. Usput su vidjeli koloniju zaštičenih školjki perisi, meteorološku stanicu i procijenili kako je morska voda uskoro spremna za kupanje. 😊

Vrijedni su bili i učenici 3. a razreda koji su,  sa svojom učiteljicom Mihaelom Košić, zasadili sadnice begonija i tako školski vrt i zgradu uljepšali ruhom rascvjetanog proljeća. 💖 Bilo je lijepo vidjeti kako su naši najmlađi s radošću zasukali rukave i s puno veselja prionuli vrtlarskom poslu. 😊 

A. Žužić

FOTOGALERIJA:

foto: Mihaela Košić & Ana Marija Švidersi – Jurinjak

 

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Čuvari prirode, Događanja, Projekti, Vijesti i označen s , , , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.