Odličan uspjeh naše ekipe na Međužupanijskom natjecanju mladih Crvenog križa

Ekipa naše škole, pod vodstvom mentorice Mateje Šustić, osvojila je izvrsno 3. mjesto na 11. Međužupanijskom natjecanju mladih Crvenog križa koje se održalo u subotu 6. travnja 2019. u Puli. Čestitke!!! 😊

Nakon što su na otočkom natjecanju osvojile 1. mjesto, naše cure izborile su sudjelovanje na ovogodišnjem Međužupanijskom natjecanju natjecanju Istarske i Primorsko-goranske županije koje se održalo u Osnovnoj školi Kaštenjer u Puli.

Našu školu je na natjecanju predstavljala ekipa u sastavu: Laura Kraljić, Katarina Lesica, Lucija Linardić, Mia Lukić, Lara Vrgoč i Petra Turčić. Za natjecanje ih je pripremala mentorica Mateja Šustić.

Osvajanje 3. mjesta, u konkurenciji od ukupno 13 ekipa koje su se natjecale u Puli, izvrstan je uspjeh ekipe naše škole i na tom rezultatu im od srca čestitamo. Bravo! 😊

 

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Natjecanja, Vijesti i označen s , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.