6. b razred ponovno kliže u Delnicama

U petak, 8. veljače 2019. učenici 6. b razreda u društvu bivše učiteljice Jasenke Znaor i razrednice Marije Iličić uputili su se u Delnice na klizanje kako bi proslavili odgojni i obrazovni uspjeh u prvome polugodištu školske godine 2018./2019. 😊

Budući da je razred i prošle godine pokazao izniman uspjeh već u prvome polugodištu, nije bilo dvojbe oko utvrđivanja tradicionalnoga gradiva na svima dragome klizalištu u Delnicama.

Klizalo se, igralo, plesalo, utrkivalo, bezbroj puta padalo i svaki put ustajalo bez predaje! U kratkim pauzama za odmor ispijala se topla čokolada i guštalo u fritulama koje je majka Renata Staničić velikodušno pripremila za cijeli razred. Razred je također naročito zahvalan učiteljici Jasenki Znaor koja nam se i ove godine pridružila u klizačkoj slavljeničkoj avanturi.


Svi koji nisu bili s nama mogu osjetiti dašak sveopće radosti putem fotogalerije i kratkoga videozapisa s putovanja.

Marija Iličić

FOTOGALERIJA:

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Izleti, Terenska nastava, Vijesti i označen s , , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.