Dječja reduta u maškaranom šatoru

U nedjelju 3. veljače, u velikom maškaranom šatoru u Malinskoj održana je dječja reduta za naše učenike. Reduta je bila dobro posjećena, a plesni podij ispunili su svima dobro poznati likovi iz crtanih filmova i priča. 🤡

Tako su svoje mjesto u šatoru našli superjunaci, princeze, vještice, nogometaši, navijačice, gusari, razne životinje, pospanci u pidžamama, liječnici, hipiji, likovi iz filma Briljantin, bebe, zaštitari… Animatorice iz Igraonice Zvrk, maskirane u gusarice, različitim su igrama zabavljale sve male maškare željne zabave, a dečki iz Dua Dani pobrinuli su se za glazbu.

Učenici koji su se posebno istaknuli u sudjelovanju u igrama i plesu, grupnoj maski i zajedničkom nastupu dobili su nagrade. Nagrađeni su redom: 3.a, 5.b, 4.a, 1.a, 2.a i 6.b. Svi koji su sudjelovali dobili su slatki poklon za cijeli razred da se malo počaste, a  Maškarana udruga Dubašnica pripremila im je krafne i sokove.

Bilo je veselo i rasplesano s puno smijeha.

                                                                                                                      Mihaela Košić

FOTOGALERIJA:

 

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Događanja, Vijesti i označen s , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.