Obavijest za učenike putnike

Od ponedjeljka 15. listopada 2018. učenike putnike iz Kremenića, Žgombića, Oštrobradića i Barušića prevoziti će do autobusne stanice Šepić kombi Komunalnog društva „Dubašnica“, zbog radova na cesti i nemogućnosti prolaska velikog autobusa uobičajenom relacijom.

Učenici putnici iz mjesta Sveti Vid ukrcavati će se po uobičajenom rasporedu u veliki autobus koji će do autobusne stanice Šepić dolaziti zaobilaznicom i tamo će se vršiti presjedanje iz kombija u autobus. Ako svi učenici, od prije navedenih mjesta, ne budu mogli stati u kombi, kombi će se, nakon presjedanja učenika na autobusnoj stanici Šepić, vraćati prema selu Kremenić i ukrcati ostatak učenika i direktno ih prevoziti u školu.

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Obavijesti, Vijesti i označen s , . Bookmarkirajte stalnu vezu.