Mala škola stolnog tenisa

Stolnoteniski klub Malinska Dubašnica već duži niz godina uspješno surađuje s  našom školom. U želji da  se što više djece uključi u aktivno  bavljenje sportom  u školi organiziramo, u suradnji s lokalnim  sportskim društvima, prezentacije različitih sportova.

Ove smo godine  započeli sa prezentacijom stolnog tenisa. 11. listopada  učenici prvih, drugih i trećih razreda imali su priliku upoznati se  sa stolnim tenisom iz prve ruke.  Treneri Mateja, Paulo i Ante uspješno su podučavali naše đake  tijekom  sata tjelesne i zdravstvene kulture osnovama  stolnog tenisa.  Slike govore koliko je bilo zabavno, poučno, živahno i uspješno.

Svi su  učenici, bez obzira na dob pozvani na stolni tenis  koji će se  održavati u sportskoj dvorani ponedjeljkom, srijedom i četvrtkom od  16 do 17.30 sati. Prvih mjesec dana nema upisnine!!! 😊

tekst i foto:  Ivona Dundović-Ljutić

FOTOGALERIJA:

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Događanja, Projekti, Sport, Vijesti i označen s , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.