Sveti Nikola u našoj školi

Sveti Nikola u našoj školiPovodom blagdana svetog Nikole u utorak 6. prosinca održana je priredba u našoj školi.

Nastupili su učenici od 1. do 4. razreda. Za predstavu su se pripremali sa svojim učiteljicama.

Predstava je započela prigodnim pjesmama malog zbora koji vodi učiteljica Karmen Depikolozvane. Recitatorska grupa pod vodstvom učiteljice Ivone Dundović – Ljutić pripremila je pjesme Snješko, Pismo sv. Nikoli i Krampus. Igrokaz Izgubljeni anđeo izvela je dramska grupa koju je pripremila učiteljica Jasenka Znaor. Šećer na kraju bili su naši prvašići koje su pripremile njihove učiteljice Đana Krnčević i Vedrana Kresić. Oni su veselo otpjevali pjesmicu Sv. Niko i tako pozvali svog najdražeg sveca da im se pridruži.

Nakon predstave svi su dobili gromoglasni pljesak naših dragih učenika, roditelja i učitelja. Učenici su s veseljem i nestrpljenjem dočekali poklone koje im je pripremio sv. Nikola, a podijelili su ih njegovi pomoćnici anđeli.

Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali i na taj način izmamili osmjehe na dječjim licima.

Iva Spiciarich

FOTOGALERIJA:

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Događanja, Svečanosti, Vijesti i označen s , , , , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.