Prvi nastavni dan u našoj školi

Poštovani roditelji i dragi učenici,

nova nastavna godina započinje u ponedjeljak 4. rujna 2023. godine. U nastavku pročitajte kako će izgledati prvi nastavni dan u našoj školi. 😊

Prvoga dana nalazimo se u 7:30 sati u školi. U 8 sati učenici u pratnji učitelja idu na svetu misu u župnoj crkvi sv. Apolinara, a učenici koji ne idu na misu ostaju u školskom holu sa učiteljicama. U 9:05 sati započinje sat razrednog odjeljenja gdje će učenike dočekati razrednici i podijeliti im nove udžbenike. Za učenike putnike, polazak autobusa iz škole organiziran je u 10:00 sati.

Produženi boravak i marenda za sve učenike počinju u srijedu 6. rujna 2023. godine.

OBAVIJEST ZA PRVAŠIĆE

Prijem prvašića i njihovih roditelja održat će se istoga dana. U 8 sati je sveta misa u župnoj crkvi sv. Apolinara na koju odlaze učenici s roditeljima, a u 9:15 sati održati će se prijem prvašića u dvorištu škole. Nakon pozdravnog govora i prozivke, učenici i roditelji zajedno sa svojim učiteljicama odlaze u svoje razrede gdje će dobiti detaljnije informacije i upute za nastavnu godinu. Učenici sa sobom moraju ponijeti praznu školsku torbu za udžbenike koje će dobiti u školi.

Svim učenicima, roditeljima i djelatnicima škole želimo sretan početak nove školske 2023./2024. godine, uz želju da u nju svi skupa krenemo odmorni, puni energije, optimizma i želje za znanjem i novim iskustvima. ❤️

Print Friendly, PDF & Email
Ovaj unos je objavljen u Događanja, Obavijesti, Vijesti i označen s . Bookmarkirajte stalnu vezu.