Obavijest o upisu učenika u program Produženog boravka

Poštovani roditelji,

donosimo obavijest o upisu učenika u program Produženog boravka za školsku 2024./2025. godinu.

Prijavu za upis u produženi boravak mogu predati svi zainteresirani roditelji učenika od 1. do 4. razreda, a ukoliko broj prijavljenih učenika bude prelazio broj koji je usklađen s odredbama Državnog pedagoškog standarda osnovnoškolskog sustava odgoja i obrazovanja i odredbama Pravilnika o broju učenika u redovitom i kombiniranom razrednom odjelu i odgojno-obrazovnoj skupini u osnovnoj školi, primjenjivat će se kriteriji navedeni u Obavijesti.

Molimo zainteresirane roditelje da Prijavu s potrebnom dokumentacijom dostave do 28. lipnja 2024. godine osobno učiteljicama produženog boravka u zbornici škole u vremenu od 8 do 12 sati ili elektronskim putem na mail adresu sanja.spalj@skole.hr.

 

Print Friendly, PDF & Email
Ovaj unos je objavljen u Obavijesti, Produženi boravak. Bookmarkirajte stalnu vezu.