Paola Ivana Medved zlatna na međunarodnom kickboxing kupu Kutina Open 2022

Na  23. internacionalnom kickboxing kupu Kutina Open 2022, koji se održao 29. listopada, nastupila je i naša učenica 8.b razreda Ivana Paola Medved i ostvarila izvrstan uspjeh vrativši se s turnira sa osvojenom zlatnom medaljom. ✨

Čestitke Paola Ivana! ❤️

Na Kutina Open 2022 turniru nastupili su natjecatelji iz Slovenije, Mađarske, Bosne i Hercegovine i Hrvatske. Turnir je okupio velik broj natjecatelja, čak 454 boraca iz 49 klubova. Borbe su se odvijale u šest disciplina: point fighting, light contact, kick light, fullcontact, low kick, K-trules.

Paola Ivana nastupila je kao članica kluba Taekwon-do Rijeka (Kickboxing klub Sušak), a iz Kutine se vratila sa zlatnom medaljom sudjelujući u disciplini point fighting u kategoriji starijih kadetkinja do 60 kg. Porazila je protivnice iz klubova “Tigar” Karlovac i ,”BTI” Zabok i time osvojila zlatno odličje u svojoj kategoriji. 🥇

Čestitke Paoli Ivani i njezinom treneru na ovom, još jednom u nizu njezinih izvrsnih sportskih uspjeha i želimo joj puno sreće na budućim natjecanjima! ❤️

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Natjecanja, Sport, Vijesti i označen s , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.