Prvi nastavni dan u našoj školi

Poštovani roditelji i dragi učenici,

u ponedjeljak 5. rujna započinje nova nastavna godina. Prvi dan nalazimo se u 7.30 u školi, u 8 sati predviđena je Služba riječi u župnoj crkvi Sv. Apolinara, a zatim u 9.05 započinje sat razrednog odjeljenja.

Na satu razrednog odjeljenja učenici će dobiti udžbenike, a neki se i upoznati sa svojim novim razrednicima. Polazak autobusa iz škole organiziran je u 10 sati.

Produženi boravak i marenda za sve učenike počinju u srijedu 7. rujna.

OBAVIJEST ZA PRVAŠIĆE

Prijem prvašića i njihovih roditelja održat će se istoga dana. U 8 sati je Služba riječi u župnoj crkvi Sv. Apolinara, u 9.15 sati prijem prvašića u dvorištu ili u holu škole u slučaju kiše. Nakon prijema, učenici i roditelji zajedno sa svojim učiteljicama odlaze u svoje razrede gdje će dobiti detaljnije informacije i upute za nastavnu godinu. Učenici sa sobom moraju ponijeti praznu školsku torbu za udžbenike koje će dobiti u školi.

Nadamo se da ste se odmorili tijekom ljetnih praznika te da se radujete početku nove školske godine. ❤️

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Događanja, Obavijesti, Vijesti i označen s , . Bookmarkirajte stalnu vezu.