Pogledajte našu božićnu priredbu 🎄

Dragi učenici, poštovani roditelji i prijatelji,
ni ove godine nismo u mogućnosti izravno se susresti povodom blagdana koji slijede. Sve to ne umanjuje ljepotu i važnost onoga što svi zajedno činimo. Godina je na izmaku, bilo je teško i zahtjevno, ali uspjeli smo pripremiti program za sve nas. 💖 🎄 💖

Uz pomoć tvrtke Mikić grupa tiskan je kalendar na temu glagoljice koja je, kao nepresušna tema, i ovaj put pokazala velike talente naših učenika kojima ovom prilikom zahvaljujem na trudu. Kalendar ima humanitarnu svrhu. Prikupljamo dobrovoljne priloge za potrebe obitelji učenika naše škole. Hvala svima koji će nas u toj nakani podržati!

Hvala svim učenicima i učiteljima koji su zaslužni za ovaj božićni program!

U ime svih djelatnika OŠ Malinska-Dubašnica i svoje ime želim vam dobro zdravlje, blagoslovljen Božić i sretnu novu 2022. godinu! ❤️

ravnateljica Nedeljka Turčić, prof.

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Događanja, Projekti, Svečanosti, Video kutak, Vijesti i označen s , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.