Započeo „Volontiram i ja!“ projekt

U sklopu školskog projekta „Volontiram i ja!“ zainteresirane učenice postale su članice školskog volonterskog kluba te su krenule s dobrotvornim radom.  Uputile su se u učionice u kojima se provodi produženi boravak gdje su se susrele s učenicima kojima su pomagale u čitanju. ❤️

Učenici produženoga boravka i učenice-volonterke čitali su razne priče i bajke, vježbali čitanje naglas i izgovaranje nepoznatih ili manje poznatih riječi. Članice školskog volonterskog kluba time su dobrovoljno ulagale osobno vrijeme, trud, znanje i vještine za dobrobit druge osobe. Ovim putem zahvaljujemo učiteljicama produženoga boravka Sanji Špalj, Ivani Mišković i Vedrani Kresić na suradnji i pozivamo sve zainteresirane učenike da nam se pridruže u sljedećim, zasigurno zabavnim avanturama. 😊

Anika Žegarac

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Projekti, Vijesti i označen s , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.