U prigodi Uskrsa djeca naše škole daruju djecu Sisačke biskupije

Učenici nižih razreda naše škole rado su se uključili u dobrotvornu akciju pod nazivom: “Djeca i mladi Krčke biskupije po rukama sv. Kvirina djeci i mladima Sisačke biskupije”. Naime, sv. Kvirin, biskup i mučenik iz ranokršćanskih vremena, zaštitnik je jedne i druge biskupije.
.
Svojim velikodušnim odazivom naši su učenici pokazali lijepi znak solidarnosti i zajedništva sa svojim vršnjacima koji su teško nastradali u nedavnom razornom potresu. Ukrašeni poklon-paketi s pismom ohrabrenja i molitve predani su u petak 26. ožujka ove godine djelatnicima Caritasa Krk, a oni će ih ovih dana proslijediti do djece Sisačke biskupije.
.
Toplo se nadamo da ćemo ovom simboličnom pažnjom barem malo razveseliti djecu i njihove roditelje i uljepšati im uskrsne blagdane. Tko drugima daje i sam puno prima! Ljubav je više nagrada, nego li zapovijed!
.
Vjeroučiteljica, Elizabeta Crvić
FOTOGALERIJA:

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Događanja, Vijesti i označen s , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.