Na satu lektire… iznenađenje se krije!

Miro Gavran omiljeni je pisac naših učenika. Njegova se djela najčešće čitaju u veljači zbog ljubavne tematike koja prevladava u naslovima koje naša knjižnica posjeduje. Omiljenog pisca spojili smo s kreativnim zadatcima i dobili odlične rezultate. Većina se učenika odlučila na lektiru u vrećici, potom je po brojnosti slijedila izrada stripa, dok je manji broj učenika odabrao interpretativno čitanje. Pogledajte galeriju fotografija i radova. Ne preskačite stranice jer iznenađenje se negdje krije! ❤️

.

Klik na sliku i uživajte u listanju stranica ispunjenih fotografijama naših kreativnih učenika, njihovih maštovitih radova i… kao što smo spomenuli, svakako ne preskačite stranice jer iznenađenje se negdje krije! 😊

pripremila: Simona Šamanić Ježabek

 

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Nekategorizirano i označen s , , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.