Radosno iščekivanje svetog Nikole

Prve dane prosinca, naši najmlađi proveli su u likovnim radionicama ispunjenim radošću nadolazećih blagdana. S puno veselja pripremali su se za dolazak najdražeg im sveca, svetog Nikole. Izrađivali su šarene čizmice, ukrašavali panoe i pisali pisma kojima su svetom Nikoli prenijeli svoje tople riječi, osmjehe i želje.  💖

Veliki školski pano u našem holu izgleda prekrasno. Uredile su ga učiteljice Mihaela Košić i Đana Krnčević radovima učenika 1. a, 2. a i 2. b razreda. Detalje ovog lijepog i kreativnog panoa možete pogledati u fotogaleriji na kraju ovog teksta. ❤️

Osim velikog panoa, poglede učenika i učitelja privukao je i lijepo uređen pano na drugom katu koji su uredili polaznici Likovne grupe mlađih razreda koju vodi učiteljica Anita Čemeljić – Karabaić. Njihove šarene čizmice zablistale su pod noćnim nebom prekrivenim zlatnim zvjezdicama. ✨

Učiteljica Anita je sa svojim 3. a razredom pripremila i kreativnu likovnu radionicu izrade maštovitih zlatnih šiba.

Učenici 4. a razreda, sa svojom učiteljicom Ivonom Dundović – Ljutić, uredili su pano u svojoj učionici. Kreativno i maštovito, pod njihovim prozorom koji pruža pogled na zvjezdano noćno nebo svoje su mjesto našle čizmice koje su sami nacrtali šarenim pastelama na crnom papiru. ✨

Prošećite našim panoima u fotogaleriji i ne zaboravite, večeras očistite svoje čizmice i stavite ih na svoj prozor… a onda na spavanje, nema virkanja! ❤️

FOTOGALERIJA:

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Kreativac, Svečanosti, Vijesti i označen s , , , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.