Održano predavanje e-Usmjeravanje za osmaše

U sklopu profesionalnog informiranja učenika završnih razreda osnovnih škola pedagoginja Andrea Lukajić održala je interaktivna predavanja e-Usmjeravanje u osmim razredima.

Učenicima je predstavljena web stranica e-Usmjeravanje. Osim što su učenici imali priliku pretražiti sve srednje škole naše županije, informirati se o različitim zanimanjima koja se nude u srednjim školama, rješavali su i online upitnik Moj izbor: Upitnik interesa i kompetencija na temelju kojega su dobili popis predloženih zanimanja koja bi im potencijalno mogla odgovarati sukladno njihovim odgovorima.

Izrađen je i prigodni pano s relevantnim informacijama za učenike osmih razreda, ali i za sve one koji razmišljaju o budućim zanimanjima.

Andrea Lukajić

 

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Obavijesti, Vijesti i označen s , , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.