Dnevna arhiva: 13. studenoga 2022.
Školsko Sudoko natjecanje 2022.
U petak 4. studenog 2022. godine u našoj školi održano je po prvi put Sudoku natjecanje. Ukupno je sudjelovalo 10 učenika (5 učenika 1.b razreda i 5 učenika 2.b razreda) pod vodstvom učiteljica Anamarije Čubranić i Ane Marije Šviderski – … Nastavi čitati
Objavljeno u Natjecanja, Vijesti
Označeno sa Ana Marija Šviderski - Jurinjak, Anamarija Čubranić, Hrvatska Mensa, Sudoku natjecanje
Komentari isključeni za Školsko Sudoko natjecanje 2022.










