Nastavak radionice u sklopu projekta Budi ++

Naši učenici nastavili su s radom na projektu Budi++ iz STEAM područja koju provodi CTK Rijeka. U sklopu radionice nastao je i jedan vrlo zanimljiv video u kojem je ekipa Budi++ intervjuirala učitelje, stručne suradnice i učenike provjerivši njihovo znanje o klimatskim promjenama. 💚

Projekt se održavao četiri tjedna po dva školska sata, a sudjelovali su učenici sedmih i osmih razreda pod voditeljstvom učiteljice Ivane Surić. Bavili su se raznim temama, poput siromaštva, klimatske promjene i onečišćenje mora, te su pokušali pronaći rješenja za suvremene probleme.

U nastavku možete pogledati što naši učitelji, stručni suradnici i učenici znaju o klimatskim promjenama.

Video su osmislile i snimile učenice 7.a razreda Lucija i Jelena Dundović, Lucija Bajčić i Mia Manestar, a montažu i editiranje videa vrlo kreativno je odradila Mia Manestar.

S veseljem i znatiželjom očekujemo njihov sljedeći projekt! ❤️

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Čuvari prirode, Projekti, Razgovori, Video kutak, Znanstveni kutak. Bookmarkirajte stalnu vezu.