Sveti Nikola razveselio male dubašljane

U četvrtak 5. prosinca 2019. godine sveti Nikola je posjetio Dubašnicu i razveselio brojne mališane koji su se okupili u prepunoj školskoj sportskoj dvorani. Te su večeri, naši najmlađi i njihovi roditelji uživali i u predstavi Tajna božićne noći. 🎄✨

Predstavu su izveli glumci Kazališne skupine Teatar Mjesec iz Zagreba. Tajna božićne noći je topla priča o koja govori o obitelji te međusobnom pomaganju i oprostu.

Nakon predstave, u dvorani se pojavio sveti Nikola, svima dragi gost kojeg su naši mali dubašljani već danima nestrpljivo iščekivali. Predškolci i učenici mlađih razreda pripremili su kratki program za svetog Nikolu, a on je sve njih razveselio lijepim poklonima. 💖

FOTOGALERIJA:

foto: Dragan Kremenić

 

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Događanja, Svečanosti, Vijesti i označen s , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.