Stella Novak prva na Kickboxing prvenstvu osnovnih škola Primorsko-goranske županije

Stella Novak, učenica 8.a razreda naše škole i članica Kickboxing kluba Malinska osvojila je prvo mjesto na Kickboxing prvenstvu školskih sportskih društava Primorsko-goranske županije.

Čestitke!!! 🏆 😊 ❤️

Natjecanje je održano u disciplini point fighting za učenike osnovnih škola, a Stella je nastupila u skupini do 60 kg. Tako je ponovila svoj prošlogodišnji uspjeh kada je bila prva do 50 kg. Odlične su bile i učenice Paola Ivana Medved, iz 5.b razreda koja je osvojila broncu te Jelena Dundović iz 5.a razreda koja je zauzela peto mjesto. One su nastupile u skupini do 37 kg.

Prvenstvo je održano u subotu 7. prosinca u Rijeci u sportskoj dvorani OŠ Gornja Vežica. Nastupilo je 57 natjecatelja iz 20 osnovnih škola PGŽ. Naše učenice je vodio njihov trener i učitelj Predrag Znaor.

FOTOGALERIJA:

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Sport, Vijesti i označen s , , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.