Slatka radionica u 2.a razredu

Voćnjaci su najljepši u jesen kada se voćke okite prekrasnim, šarenim i slasnim plodovima, a jesensko je voće mirisno, šareno, slatko i jako zdravo. Uvjerili su se u to i učenici 2.a razreda koji su sa svojom učiteljicom Ivonom uživali u pripremi voćne slastice u zabavnoj kuharskoj radionici. 😊

Školska blagovaonica sva se ispunila slatkim mirisima jabuka i mandarina, a naši mali slastičari s veseljem su prionuli pripremi voćne salate.  Na kraju su uživali u najfinijoj voćnoj salati koju su ikad kušali. 😊 Svi znamo, najfinije slastice su one koje smo sami napravili, s puno truda, zajedno s prijateljima, uz smijeh i veselje.

FOTOGALERIJA:

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Projekti, Vijesti i označen s , , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.