Čuvajmo šume – nagrađena slikovnica naših učenica

Na literarnom natječaju Hrvatskog šumarskog instituta, na temu “Šuma, čuvarica Zemlje!”, naše učenice Gloria Rošić, Mihaela Turk i Mia Žužić osvojile su 2. mjesto u kategoriji slikovnica. 😊

U četvrtak 17. svibnja 2018. godine održan je Dan otvorenih vrata Hrvatskog šumarskog instituta u Jasterbarskom, u sklopu kojeg je održana i svečana dodjela nagrada i diploma pobjednicima literarnog natječaja za učenike.

Na svečanoj dodjeli bile su i naše učenice kojima od srca čestitamo na osvojenom 2. mjestu!😊

Tekst slikovnice “Čuvajmo šume”, koju donosimo u nastavku, napisale su Gloria Rošić i Mia Žužić, učenice 4. a razreda, sa učiteljicom Đanom Krnčević na satovima literarne grupe. Mihaela Turk, učenica 3. a razreda, vrlo je maštovito ilustrirala cijelu priču.

Klik na gumbić    za prikaz preko cijelog zaslona. 😉

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Čuvari prirode, Kreativac, Natječaji za učenike, Vijesti, Zanimljivosti i označen s , , , , , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.