Prva jesenska šetnja

Edita i LorenaNa prvi dan jeseni, učenice 6.a razreda Edita Begaj i Lorena Brnica vode nas u prvu jesensku šetnju.

Njihove prekrasne fotografije otkrivaju svu raskoš i ljepotu jeseni, godišnjeg doba koje oduvijek očarava umjetnike i ljubitelje prirode.

Utkala je jesen u svoje ruho, kao u kolažu, ljepotu i boje svih godišnjih doba. Ona je prekrasan valcer između rascvjetanog ljetnog plesa i sanjivog zimskog baleta. Tiha, nježna, a opet tako dramatična.

Jesen je zelena, crvena, žuta, zlatna i sva sjaji pod prozračno plavim nebom i svjetlucavim suncem koje se polako priprema za zimski san. Jesen je smeđa, siva, putnik u tamnom oblaku, sakriva se u magli i pleše u kapljicama kiše.

Hvala Editi i Loreni na ovim prekrasnim fotografijama. 💖 Nakon što pogledate izložbu prepunu predivnih detalja kojima je jesen ukrasila prirodu naše Dubašnice, provedite i vi poput Edite i Lorene barem dio svojeg slobodnog vremena u prirodi. Uživajte u jesenskim šetnjama!

Alenka Žužić

PRVA JESENSKA ŠETNJA, Edita Begaj i Lorena Brnica

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Čuvari prirode, Kreativac, Zanimljivosti i označen s , , , , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.