Doček prvašića

Početak školske godine 2017./2018. najuzbudljiviji je bio za 36 dubašljanskih mališana koji su 4. rujna započeli svoje osnovnoškolsko obrazovanje. Učiteljice Karmen Depikolozvane i Jasenka Znaor,  ravnateljica Nedeljka Turčić te načelnik Robert Anton Kraljić svečano su, u predvorju škole, primili i pozdravili prvašiće i njihove roditelje.

Nakon zajedničkog okupljanja i riječi dobrodošlice učiteljice su svoje učenike povele do učionica.

Na četverogodišnje putovanje krenula je učiteljica 1. a razreda Karmen Depikolozvane i njezini učenici Jakus Andreas, Petar Bajčić, Teo Bečkanović, Filip Blažević, Renato Bogdan, Mauro Brnjić, Rijanna Džebić, Dragan Džepina, Frane Hržić, Dženan Husić, Matej Jemrić, Gabriela Kirinčić, Ivo Kirinčić, Klara Kirinčić, Lea Majstorović, Laura Šakić, Paula Šulentić i Ana Vignjević.

Prvašići iz 1.a sa učiteljicom Karmen Depikolozvane

Društvo učiteljice 1. b razreda, Jasenke Znaor, činit će Leonardo Augustinović, Nika Bajčić, Erjon Begaj, Leon Begaj, Marta Ćuk, Jakob Daić, Flora Gregurić, Laura Jurić, Gabrijel Karamarko, Matej Karamarko, Sandi Majetić, Jan Maslać, Laura Mešić, Anton Miletić, Paola Novak, Monika Prendivoj, Matej Šplehar i Petar Štamf.

Prvašići iz 1.b sa učiteljicom Jasenkom Znaor

Druženje je prvoga dana kratko trajalo, nakon upoznavanja, fotografiranja i niza najbitnijih informacija, dječaci i djevojčice svojim su domovima otišli prepuni dojmova.

Simona Šamanić

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Događanja, Svečanosti, Vijesti i označen s , , , , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.