Dnevna arhiva: 5. svibnja 2022.
Naši stolnotenisači viceprvaci na Državnom prvenstvu
Sjajne sportske vijesti stigle su nam s Državnog prvenstva u stolnom tenisu za učenike osnovnih i srednjih škola. Naši dečki ostvarili su izvrstan rezultat vrativši se iz Poreča sa osvojenim srebrnim odličjem! 🏆 Bravoooo!!! 💖
Objavljeno u Natjecanja, Sport, Vijesti
Označeno sa Mateja Magličić, školski sportski savez, stolni tenis, Zoran Sekovanić
Komentari isključeni za Naši stolnotenisači viceprvaci na Državnom prvenstvu










