Dnevna arhiva: 21. veljače 2020.
Tjedan psihologije 2020. – radionica Kako se nositi s ljutnjom
U sklopu 13. Tjedna psihologije, koji se ove godine održava u Hrvatskoj od 17. do 23. veljače, naša školska psihologinja Sandra Kuharić održala je radionicu u 3.b razredu pod nazivom “Kako se nositi s ljutnjom”.
Objavljeno u Događanja, Projekti, Vijesti
Označeno sa Anamarija Čubranić, Sandra Kuharić, tjedan psihologije
Komentari isključeni za Tjedan psihologije 2020. – radionica Kako se nositi s ljutnjom










