Dnevna arhiva: 13. travnja 2019.
Odličan uspjeh naše ekipe na Međužupanijskom natjecanju mladih Crvenog križa
Ekipa naše škole, pod vodstvom mentorice Mateje Šustić, osvojila je izvrsno 3. mjesto na 11. Međužupanijskom natjecanju mladih Crvenog križa koje se održalo u subotu 6. travnja 2019. u Puli. Čestitke!!! 😊
Objavljeno u Natjecanja, Vijesti
Označeno sa Crveni križ, Mateja Šustić, natjecanja
Komentari isključeni za Odličan uspjeh naše ekipe na Međužupanijskom natjecanju mladih Crvenog križa










