Poleti u svijet mašte

Po jedanaesti put, udruga KAlibra iz Karlovca organizira državni natječaj Moja prva knjiga, za učenike osnovnih škola. Natječaj se sastoji u pisanju i ilustriranju vlastite priče, a glavna nagrada je tiskanje najboljih radova koje biraju poznati hrvatski književnici.

Moja prva knjiga mjesto je okupljanja lijepih i maštovitih dječjih priča. No ona je i sama jedna velika priča koja poput svake druge ima svoju radnju, zaplete i likove.

Ako i vi želite postati dio te priče, napišite i ilustrirajte svoju priču i sudjelujte u natječaju. Možete pisati o prijateljstvu, ljubavi, obitelji, dječjim pravima, prirodi, zaštiti okoliša, svojim pustolovima… ili odaberite temu po svom osobnom izboru i napišite maštovitu i kreativnu priču.

Evo kako ćete složiti svoju slikovnicu:

Požurite! 🙂 Natječaj je otvoren do 31. ožujka 2015.

Sve detalje i informacije o sudjelovanju u natječaju možete pročitati u prilozima:

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Natječaji za učenike, Natjecanja, Obavijesti, Vijesti, Zanimljivosti i označen s , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.