Nagradni izlet u Fužine

Petak 13. uvijek izazove osjećaj da će taj dan krenuti po zlu, ali nama nije moglo biti bolje! U petak 13. veljače uživali smo u sunčanom danu koji je započeo vožnjom kroz šume Gorskog kotara, pa lagana šetnja i igra oko jezera Bajer, posjetili smo i špilju Vrelo te za kraj napunili želudac prefinim zalogajima u pizzeriji Furman.

Vrijednu ekipu koja je doprinjela i sudjelovala u organizaciji gastro manifestacije “Naša 2. Fritulijada” besplatnim prijevozom do Fužina nagradila je putnička agencija Olivari kojim se ovim putem zahvaljujemo.

Ivana Surić, učiteljica geografije

FOTOGALERIJA

Ovaj unos je objavljen u Čuvari prirode, Izleti, Terenska nastava, Vijesti i označen s , , , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.