Petak 13. uvijek izazove osjećaj da će taj dan krenuti po zlu, ali nama nije moglo biti bolje! U petak 13. veljače uživali smo u sunčanom danu koji je započeo vožnjom kroz šume Gorskog kotara, pa lagana šetnja i igra oko jezera Bajer, posjetili smo i špilju Vrelo te za kraj napunili želudac prefinim zalogajima u pizzeriji Furman.
Vrijednu ekipu koja je doprinjela i sudjelovala u organizaciji gastro manifestacije “Naša 2. Fritulijada” besplatnim prijevozom do Fužina nagradila je putnička agencija Olivari kojim se ovim putem zahvaljujemo.
Ivana Surić, učiteljica geografije
FOTOGALERIJA
































