Brini o sebi – budi dobro – proŽIVI COVID

Središnji državni ured za demografiju i mlade objavio je poučnu i zanimljivu brošuru namijenjenu mladima sa brojnim korisnim savjetima o tome kako brinuti o sebi, osjećati se bolje i što bezbolnije prevladati posljedice pandemije s kojom smo trenutno suočeni.

Briga o sebi, o svom mentalnom zdravlju i vlastitoj dobrobiti, pomoći će vam da se osjećate bolje. Postoje različite strategije brige o sebi koje nude različita savjetovališta, ustanove za brigu o djeci i mladima. Pokušajte pronaći i isprobati ono što bi na vas najbolje djelovalo. Naglasci su navedeni u Brošuri Brini o sebi-budi dobro- proŽIVI COVID koja je dostupna u nastavku. Također, u nastavku objavljujemo i letak s brojevima telefonskih linija za savjetovanje mladih koje možete kontaktirati pozivom, sms-om ili putem WhatsApp-a.

PREUZMITE:

 

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Projekti, Vijesti i označen s , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.