Razlistaj se!

Mjesec koji je pred nama u znaku je dobre knjige i mjesta koje te knjige okupljaju. Od polovice listopada do polovice studenoga obilježavamo Međunarodni mjesec školskih knjižnica te Mjesec hrvatske knjige.

Ovogodišnji Mjesec hrvatske knjige odvija se pod motom Razlistaj se! što je bio jedan od poticaja za uređenje glavnoga školskoga panoa. Stranice otpisane knjige postale su zvijezda školskoga hola i ponovo su se razlistale uz poruku Svatko svoju priču ima… Svatko od nas piše svoju životnu priču, svatko od nas nosi sa sobom priče koje može podijeliti s drugima, a isto tako za svakoga od nas postoji priča, postoji knjiga koja strpljivo u knjižnici čeka trenutak u kojem ćemo ju primiti u ruke i oduševiti se.

Detalji:

Simona Šamanić Ježabek

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Događanja, Knjižnica, Kreativac, Zanimljivosti i označen s , , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.