Izložba fotografija Larise Džebić: Dubašljanske šetnjice

S velikim veseljem predstavljamo novu izložbu u našoj Maloj galeriji, izložbu fotografija  Larise Džebić.

Larisa Džebić svojim fotografijama donosi prekrasne detalje poznatih dubašljanskih šetnjica uz more. 💙

Larisa je učenica sedmog razreda i od malih nogu svoje slobodno vrijeme ispunjava brojnim kreativnim hobijima; voli pjevati, glumiti, članica je plesne skupine Chaplin, smišlja vlastite koreografije, a voli i fotografirati.

Prva Larisina izložba fotografija otkriva nam njezinu ljubav prema prirodi. Svojim fotografijama, Larisa nas poziva na šetnju uz more poznatim dubašljanskim šetnjicama.

No, svaka njezina fotografija isto tako je i poziv da u toj šetnji zastanemo kako bi otkrili prekrasne detalje i boje krajolika koji je na čudesan način oblikovalo more, bura, jugo, sunce i sol. Treba zastati pokraj boja predvečerja, kamenih stijena koje poput drevnih skulptura pričaju priče o  vjetrovima i valovima, pokraj starih borova koji se snažno opiru zimskoj buri i ponosno svjetlucaju na suncu dok njihove savijene grane uranjaju zelenilom u plavetnilo mora.

💙

Uživajte u izložbi, uz poziv da ove tople zimske dane iskoristite za šetnju uz more.

.

Alenka Žužić

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Kreativac, Vijesti i označen s , , . Bookmarkirajte stalnu vezu.