Popis drugih obrazovnih materijala

Poštovani roditelji,

donosimo Popis drugih obrazovnih materijala koji će se koristiti u nastavi u školskoj godini 2022./2023. u Osnovnoj školi Malinska-Dubašnica.

Sukladno Zakonu o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima, sredstva za nabavu udžbenika (uključujući i udžbenike za izborne predmete) osigurana su iz državnog proračuna. Osnovna škola Malinska-Dubašnica nabaviti će udžbenike, a učenici će ih preuzeti prvog dana nastave.

Druge obrazovne materijale koji se koriste u nastavi (radne bilježnice, zbirke zadataka, atlasi, likovne mape, radni materijali,…) kupuju roditelji.

Preuzmite:
POPIS drugih obrazovnih materijala
za školsku godinu 2022./2023.

Načelnik Općine Malinska-Dubašnica donio je Odluku o dodjeli novčane naknade za sufinanciranje troškova za nabavku školskih udžbenika i školskog pribora kojom se svim polaznicima Osnovne škole Malinska-Dubašnica odobrava isplata novčane naknade za podmirenje troškova nabavke drugih obrazovnih materijala.

Print Friendly, PDF & Email
Podijeli članak!
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Ovaj unos je objavljen u Obavijesti, Vijesti i označen s , . Bookmarkirajte stalnu vezu.